قیمت این آب نبات هسته ای چقدر بود؟

خاک بر سرشون. در این چند سال، جهت جلب حمایت  چین، روسیه و کشورهای دیگر ده ها باج ریز و درشت دادند. ریسک فعالیتهای اقتصادی در کشور را به شدت بالا بردند. هزینه تامین کالا از کشورهای خارجی را دو چندان نمودند. چندین قطع نامه شورای امنیت را نوش جان کردند و آخر سر به دریافت 120 کیلوگرم اورانیوم خاص برای راکتور تهران قانع شدند.
بد نیست بدانید این نوع اورانیوم دریافتی به جز استفاده در راکتور تحقیقاتی تهران هیچ کاربرد دیگری ندارد و اصلا خرید و فروش آن حساسیتی ندارد به طوری که 17 سال قبل در دولت هاشمی،  ایران مصرف 20 سال خود را یکجا از آرژانتین با قیمت 5 میلیون دلار خریده بود.
در اینکه جمهوری اسلامی در نهایت به گرفتن یک آب نبات راضی شده شکی نیست ولی کسی می تونه قیمت این آب نبات را که از جیب ملت در این چند سال خرج شد را محاسبه کند؟

/ 1 نظر / 14 بازدید
mohammad emamparast

سلام، ریال دیگر پول ایران نیست، در معاملات، دلار، ریال را جاگزین کرده. ناوهای امریکا آمدند از تنگه هرمز ردّ شدند و هیچ غلطی نکردیم. بمب اتمیمون هم به درد عمه مون میخوره و یک روز یا خودمون را خواهد کشت یا یک سری مسلمانان بی‌ گناه در اطراف اسرائیل را . فتنه را نابود کردیم. فحاشت را رونق دادیم.مواد مخدر و مشروبات در کشورمون بیشتر از خارج گیر میاید.‌ای کاش در جنگ مرده بودم تا امروز جلوی خانوادم شرمنده نبودم که من یکی‌ از باعثین آوردن این نظام به اصطلاح اسلامی بودم . گاهی وقت‌ها فکر می‌کنم انقلاب من ، اسلام من، امام من، بسیج من ، کجاست. قالیباف، علایی، شرم بر هر سه ما. میدونید من کی‌ هستم.فاعتبروا یا اولی الابصار.